25 sierpnia 2019 r.

1.      1. Kalendarz liturgiczny:

Poniedziałek – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

Wtorek – Wspomnienie św. Moniki

Środa – Wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła

Czwartek – wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela.

2.      2. Spowiedź dla dzieci i młodzieży przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. w piątek od godz. 17:00

3.      3. Bóg zapłać księdzu Rafałowi za siedmioletnią posługę w naszej parafii. Niech Matka Boża błogosławi księdza Rafała w codziennej realizacji  powołania kapłańskiego.

4.    4.  Za dwa tygodnie w niedzielę 8 września udamy się na pielgrzymkę rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Wyjazd o godz. 7:00 z parkingu przy kościele. Zapisy w zakrystii do przyszłej niedzieli.

5.      5. W minionym tygodniu Parafia zakupiła nowy cyfrowy mikser, cyfrowy procesor dźwięku z oprogramowaniem oraz nowe mikrofony. Mamy nadzieję, że modernizacja nagłośnienia przyczyni się do tego, że lepiej usłyszymy Słowo Boże i wcielimy je w życie.  Bóg zapłać Ofiarodawcom za ofiary na potrzeby parafii.

Sobota, XX Tydzień zwykły
Rok C, I