NIEDZIELA, 30.04.

  7.00. za + Dariusza Andrasiaka

  8.30. za + Władysława Węglarza

10.00. za + Pawła Spaczyńskiego

11.30. za + Jana, Marię i Bogdana

13.00. za + Lucynę i Józefę

14.15. za parafian

17.00. za + Józefę i Tadeusza oraz Ludwikę i Karola

19.00. za + Wacławę Bogdal i Genowefę Baj

 

 

 

 

PONIEDZIAŁEK, 1.05.

  6.30. za + Dariusza Andrasiaka

  7.00. 1) za + Helenę Kantorowicz

           2) za + Genowefę Serp

18.00. za + Krystynę Piszczek

 

 

 

 

WTOREK, 2.05.

  6.30. za + Helenę Kantorowicz

  7.00. 1) za + Krystynę Piszczek

           2) za +

18.00. Żywy Różaniec – za + Marię Stanisławską

 

 

 

 

 

 

 

 

ŚRODA – NMP KRÓLOWEJ POLSKI, 3.05.

  7.00. dziękczynna z prośbą o błog. Boże dla Anny i Aleksandra

           Hepnerów w 6 r. ślubu

  8.30. za + Krystynę Piszczek

10.00. za + Ewę Postrożny

11.30. za + Franciszka, Irenę i Piotra Rogóż

13.00. za + Helenę Kantorowicz

14.15. za + Edwarda Jachym

17.00. za + Żanetkę Tytko w 4 r. śm.

19.00. o łaski Ducha Świętego dla Piotra Gancarczyka na czas

           egzaminów i matury

 

CZWARTEK, 4.05.

  6.30. za + Krystynę Piszczek

  7.00. 1) za + Helenę Kantorowicz

           2) za + Katarzynę, Franciszka i Ignacego

18.00. 1) Złota Róża – za kapłanów i o powołania

               kapłańskie i zakonne

           2) za + Józefa, Jana i Stefana

 

PIĄTEK, 5.05.

  6.30. 1) za + Krystynę Piszczek

           2) za +

  7.00. 1) za + Józefę, Józefa, Stanisława i Janinę Surówków

           2) w intencji Bogu wiadomej

16.30. za + Helenę Kantorowicz

18.00. Straż Honorowa -  wynagradzająca Najśw. Sercu

           P. Jezusa

 

SOBOTA, 6.05.

  6.30. za + Krystynę Piszczek

  7.00. 1) Złota Róża – wynagradzająca Niepokalanemu

               Sercu NMP

           2) za + Rozalię i Władysława Lipińskich

18.00. za + Helenę Kantorowicz

 

 

Święta

Niedziela, III Tydzień Wielkanocny Rok A, I Trzecia Niedziela Wielkanocna

Licznik

Liczba wyświetleń:
2175143

Zegar

Dźwięk

Brak pliku dźwiękowego