Co robimy....

Bractwo Trzeźwości będzie się modlić w poniedziałek 17 marca na mszy św. o godz.18.00 w intencji matek oczekujących potomstwa. Po mszy św. zapraszamy na wspólna modlitwę do kaplicy adoracji. Osoby pragnące zasięgnąć informacji w kwestii uzależnień mogą przyjść do salki nr 14 w godz. 19.00 -19.30.

Podajemy też numer do Krakowskiego Centrum Terapii Uzależnień (ul. Wielicka 73) : 012 425-57-47, gdzie można uzyskać pomoc w problemach alkoholowych.
    W dn. 7-9 marca członkowie naszego bractwa uczestniczą w spotkaniu absolwentów Studium Trzeźwości w klasztorze ss. Nazaretanek. Te coroczne spotkania poświęcone są modlitwie i wymianie doświadczeń. Prowadzi je diecezjalny moderator wspólnot trzeźwościowych ks. Mirosław Żak.

Niedziela, III Tydzień Adwentu Rok B, II Trzecia Niedzi

Czytania: