18.06.2017

W czwartek zakończymy Procesje Eucharystyczne odprawiane przez siedem dni po Uroczystości Bożego Ciała, po Procesji w czwartek – tradycyjne błogosławienie wieńców.

W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, nie będzie obowiązywała wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W sobotę, 24 czerwca, przypada uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela oraz wspomnienie Niepokalanego Serca Najśw. Maryi Panny.

Różaniec za zmarłych odmówimy we wtorek o godz. 17.30, o godz. 18 odprawimy Mszę św. za zmarłych wypominanych w ciągu roku w naszym kościele.

Msze św. na zakończenie roku szkolnego odprawimy w piątek o godz. 8 i 10. Możliwość korzystania z Sakramentu Pokuty dla dzieci i młodzieży będzie w czwartek od godz. 17.30.

W najbliższy wtorek 20 czerwca po Mszy świętej wieczornej, ok. godz. 19.00, wspólnota Domowego Kościoła zaprasza wszystkich, a szczególnie małżeństwa, do kaplicy Adoracji na modlitwę uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem.

Dzisiejsza składka jest przeznaczona na potrzeby archidiecezji. Dziękujemy za ofiary złożone ostatnio na wyposażenie naszego kościoła.

Zapraszamy do sklepiku i do nabycia prasy katolickiej.

Spotkanie z kierownikiem apteki Hygieia mieszczącej się na naszym osiedlu przy
ul. Wysłouchów 2 na temat: "Jak to co jemy wpływa na leki", będzie we wtorek, 20 czerwca, o godz. 19 w sali 2 domu parafialnego.

Rada Dzielnicy XI informuje, że odbędzie się głosowanie w sprawie budżetu obywatelskiego Miasta Krakowa w dniach 17 – 30 czerwca b.r. Oddawać głosy można za pośrednictwem platwormy interentowej, adres w gablocie przed kościołem,  lub w sposób tradycyjny w siedzibie Rady Dzielnicy przy ul. Wysłouchów 34.

Piątek, XI Tydzień zwykły Rok A, I Uroczystość Na

Czytania: