3 Niedziela Wielkanocna

30.04.2017

Od wczoraj trwa nowenna przed uroczystością św. Stanisława, biskupa i męczennika, która w naszym kościele połączona będzie z Mszą św. o godz. 18 i nabożeństwami majowymi. Odprawianie nabożeństw majowych rozpoczniemy dziś, które będą codziennie o godz. 18.30.

W środę, 3 maja, przypada uroczystość Najśw. Maryi Panny, Królowej Polski. Msze św. w środę odprawimy według porządku z niedzieli.

W czwartek przypada wspomninie św. Floriana, męczennika, patrona Krakowa.

W sobotę przypada święto świętych apostołów Filipa io Jakuba.

W tym tygodniu przeżywać będziemy Pierwszy Czwartek, Pierwszy Piątek i Pierwszą Sobotę maja.

Pierwszy Czwartek jest dniem modlitwy za kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne.

Możliwość Spowiedzi św. będzie w czwartek od godz. 17 a w piątek od godz. 16.

Dodatkowa Msza św. w Pierwszy Piątek o godz. 16.30. Nowenna przed rozpoczęciem nabożeństw fatimskich i Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu N.M.P – w sobotę o godz. 7.

Chorym Komunię św. zaniesiemy w sobotę pomiędzy godz. 8 a 10.

Msza św. wieczorna we wtorek odprawiona zostanie ze szczegółnym udziałm Żywgo Różańca.

Mszę św. dla tegorocznych maturzystów odprawi Ks. bp Grzegorz Ryś 3 maja o godz. 18.30 w Bazylice Mariackiej.

Kancelaria Parafialna 1-ego i 3-ego maja, oraz w Pierwszy Piątek nie będzie czynna, w Pierwszy Czwartek czynna będzie po południu do godz. 17.

Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej w sklepiku przed kościołem.

Zachęcamy także do zabrania ze stolika obok wejścia do kościoła bezpłatnej gazety „ Chrystus i Ty

i przeczytania tekstów poświęconych 100-leciu Objawień Matki Bożej Fatimskiej oraz 300-leciu koronacji Obrazu Jasnogórskiego.

Zapisy do Szkoły Podstawowej nr 162 z oddziałami inegracyjnymi  będą trwać od 27 kwietnia

do 4 maja od godz. 8 do 14, więcej informacji na afiszu w gablotce przed kościołem.

Niedziela, III Tydzień Wielkanocny Rok A, I Trzecia Niedziela Wielkanocna

Brak pliku dźwiękowego